Stále hledáme kolegy

Jsme malá česká IT společnost, která se stále považuje za StartUp,jelikož v našem oboru není nikdy ,,hotovo”. Už několik let tvoříme cloudový podnikatelský systém pro živnostníky a středně velké společnosti. Našim cílem je co nejvíce automatizovat obchodní procesy napříč business sférou. Pro jeho realizaci už nějaký ten pátek tvoříme cloudovou službu, která podnikatelům umožňuje krátit čas u počítačů a věnovat se jejich obchodní činnosti. Naše řešení využívají desítky předplatitelů. Jedná se o projekt ,,Stoodio|App”. Co vše se pod projektem ,,ukrývá” se dočtete na stránkách, nebo vám rádi vše vysvětlíme na osobní schůzce buďto u nás, v příjemné kanceláři, nebo někde ve friendly kavárničce.

Projekt je již v pokročilé fázi vývoje, ale pro jeho další rozvoj potřebujeme do týmu přibrat OBCHODNÍKY a PROGRAMÁTORY.

Obchoďák

Co od tebe očekáváme?
Být dobrým obchodníkem - tělem i duší, kreativní, zodpovědný a hlavně sympaťák/sympaťačka. Super bude, když budeš nadšenec do IT technologií a automatizace, typu cloudová řešení, CRM systémy a další vychytávky 21. století. Budeš-li mluvit anglicky, či dokonce i jiným jazykem, tím lépe. Není to ale nutností.

Co ti můžem nabídnout?
Když budeš chtít, můžeš občas využívat naši kancelář v Berouně s terasou a bazénem v krásné přírodě mezi CHKO Karlštejnsko a CHKO Křivoklátsko. Zaškolíme tě do toho co děláme a jak to děláme. Dáme ti veškeré podklady a know-how. Půjdem s tebou několikrát na jednání a vždy budem stát za tebou, když si nebudeš vědět rady. Jsme přátelský kolektiv mladých lidí, který ti dá časovou časovou flexibilitu. Včetně kolegů v nás, doufáme, najdeš i nové přátele.

Pojďme na kafe

Python/PostgreSQL Developer

Náplň práce
Vývoj nových modulů, vylepšování stávající funkcionality, návrh a implementace databázových struktur, funkční a zátěžové testování.

Požadavky
Python (pokročilé znalosti, zkušenosti s Flask frameworkem výhodou) a výborná znalost PostgreSQL a SQLAlchemy.

Výhody
Nadšenec do systematizace v obchodní sféře, CRM, faktury, web administrace, pohodář a spolehlivost.

Nabízíme
Práci z domova, flexibilitu a pohodový mladý kolektiv. Vedoucí pozice a rozvoj na zahraniční trh, kde můžeš využít své znalosti a být součástí nás.